Lookism

5
Puanınız
Lookism 5 (1)
154K
Comments
6 Takip Ediyor

Park Hyung Suk, hayatının 17 yılını toplumun alt basamağında geçirdi. Kısa, kilolu ve çekici olmayan biri olarak, sınıf arkadaşları tarafından sürekli olarak zorbalığa uğramak ve görünüşü nedeniyle sürekli ayrımcılığa maruz kalmak onun için alışılmış bir durumdu. En büyük zorbacısı olan Lee Tae Sung’den kaçmak için Seul’ün Jae Won Lisesi’ne, özgür eğitim sistemleri ve kaygısız öğrencileri ile ünlü bir meslek hazırlık okulu olan bir okula transfer olmaya karar verir.

Transferinden günler önce, Hyung Suk uykusundan uyanarak artık alıştığı şişman vücudu yerine mükemmel bir vücutta olduğunu fark eder! Uzun, yakışıklı ve harika bir şekilde kaslı bir şekilde, Hyung Suk kendisinin ideal versiyonuna dönüşmüştür. Tek sorun, orijinal vücudu hala yanında yatıyor olmasıdır – ve bir vücut uyurken diğeri uyanır.

Şimdi son derece farklı iki vücuda sahip olan Hyung Suk, J High’daki yeni ve çok daha popüler hayatını yönlendirmeyi öğrenmelidir, aynı zamanda ikinci, neredeyse üstün insan gibi vücudunun nereden geldiği gizemini çözmelidir.

“Lookism,” ilk cildi &Book (대원앤북) tarafından 25 Mayıs 2017’de resmi olarak basılan bir webtoon’un orijinali olarak başlamıştır.

Serisi, 4 Haziran 2017’den itibaren LINE Webtoon tarafından İngilizce olarak sıralı bir şekilde yayımlanmıştır.

Tür(ler)
Etiket(ler)