Girls of the Wild’s

0
Puanınız
Girls of the Wild’s 0 (0)
15.4K
Comments
2 Takip Ediyor

Elit tüm kızlar okulu olan Wild’s Private High School, dünyanın en güçlü ve ünlü dövüş sanatçılarından bazılarını yetiştirmiştir. Bu yetenekleri geliştirmeye yardımcı olmak için okul, sadece en güçlü dövüşçülerin galip gelebildiği acımasız bir dövüş sanatları turnuvası olan Wild’s League’i düzenler. Diğer tüm öğrencilerin üzerinde hüküm süren şu anki şampiyon “Kraliçe”dir, çeşitli dövüş stillerini ustalıkla kullanabilen güzel bir S-Sınıfı karma dövüş sanatçısı olan Yoon In Gyi.

Wild’s High, 42 yıllık kadınların hakimiyetini kıran ve erkek başvurularına izin veren bir gelenek bozduğunda, sadece bir kişi bu denemek için yeterince umutsuzdur: zayıf ve fakir olan Song Jae Gu, tam burs kazanır. Tatlı taekwondo uygulayıcısı Choi Dal Dal, şenlikli boksör Lee Moon Young ve Kraliçe ile gergin bir karşılaşma sonrasında Jae Gu, bu tehlikeli savaş alanında kendini savunmayı hızla öğrenmesi gerektiğini fark eder.

Girls of the Wild’s, 28 Ağustos 2015 tarihinden itibaren Futabasha tarafından “Shoujo the Wild’s” adıyla Japonya’da yayınlanmaktadır.

Tür(ler)
Etiket(ler)