Killing Stalking

5
Puanınız
Killing Stalking 5 (3)
25.9K
Comments
1 Takip Ediyor

Yoon Bum, kırık, dövülmüş ve yara izleriyle dolu bir insanın hali olan bir kişidir. Zihinsel istikrarsızlığı ve yalnızlığı, biriktirdiği duygularını sağlıksız bir şekilde dışa vurmasına neden olmuştur. Zayıflamış zihninde, Bum, yakışıklı sınıf arkadaşı Oh Sangwoo’yu izlemekte huzur bulur; Bum’un aşkı o kadar derindir ki, onu takip etmeye başlamıştır. Bir gün Sangwoo’nun evine gizlice girerken, Bum dehşet verici bir keşif yapar – bir işkence odası ve çıplak, bağlı, gagalı ve yardım isteyen genç bir kadın.

Bu kadının hayatı mahvolmuş durumdadır ve Bum da kurtulamaz, çünkü yakında keşfedilir. Gözleri iğrenç ve delice bakan Sangwoo, Bum’u en yeni evcil hayvanı ve kurbanı olarak alır. Zihinsel işkence gören Bum’u bekleyen şey, fiziksel sakatlık, toksik bağımlılık ve adı “aşk” olarak geçen kötüye kullanımdan oluşan bir dünyadır.

Killing Stalking, Lezhin’in 2. Dünya Çizgi Roman Yarışması’nda Büyük Ödül’ü kazandı. Seri, dijital olarak İngilizce ve Japonca olarak Lezhin Comics tarafından sırasıyla 24 Kasım 2016 ve 16 Ocak 2017 tarihlerinde 2019’un 22 Mart’ına kadar yayınlandı. Seri, 19 Temmuz 2022 tarihinden itibaren Seven Seas Entertainment tarafından basılı olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca, serinin İtalyanca baskısı, 12 Temmuz 2017’den 12 Haziran 2019’a kadar J-Pop baskısı altında Edizioni BD tarafından yayınlandı.

Tür(ler)
Etiket(ler)