Tokyo Ghoul:re

0
Puanınız
Tokyo Ghoul:re 0 (0)
17.8K
Comments
1 Takip Ediyor

CCG’nin Anteiku baskınından bu yana iki yıl geçti. CCG’nin artan etkisi nedeniyle Tokyo’daki atmosfer büyük ölçüde değişmiş olsa da, hortlaklar, özellikle de CCG’nin varlıklarına yönelik artan tehdidini kabul eden terör örgütü Aogiri Tree, tedbir almaya başladıkları için sorun teşkil etmeye devam ediyor.

Quinx Squad olarak bilinen özel bir ekibin oluşturulması, CCG’ye Tokyo’nun istenmeyen sakinlerini yok etmek için ihtiyaç duydukları itici gücü sağlayabilir. Gulyabanilerin özel yeteneklerinden faydalanmak için ameliyat geçiren insanlar olarak, tehlikeli yaratıkları ortadan kaldırmak için operasyonlara katılırlar. Bu grubun lideri Haise Sasaki, ünlü özel sınıf araştırmacı Kishou Arima tarafından eğitilmiş yarı gulyabani, yarı insandır. Ancak, bu genç adamda göründüğünden daha fazlası vardır, çünkü bilinmeyen anılar zihnini tırmalamakta ve ona eskiden olduğu kişiyi yavaşça hatırlatmaktadır.

Tokyo Ghoul:re 3,758,541 kopya satışı ile 2015 yılında Japonya’da en çok satan 10. manga serisi olmuştur.

Seri, 17 Ekim 2017’den 21 Nisan 2020’ye kadar VIZ Media tarafından İngilizce olarak yayımlanmıştır. Ayrıca 23 Haziran 2016’dan beri Norma Editorial tarafından İspanyolca; 1 Eylül 2016’dan beri Kazé tarafından Almanca; 14 Ağustos 2017’den beri Waneko tarafından Lehçe; ve 15 Aralık 2017’den beri Panini Editorial tarafından Portekizce olarak yayınlanmaktadır.

Tür(ler)
Etiket(ler)