Tower of God

5
Puanınız
Tower of God 5 (2)
223.5K
Comments
8 Takip Ediyor

Twenty-Fifth Bam hayatının tamamını yalnız geçirmişti, ta ki Rachel ile tanışana kadar. Ancak şimdi Rachel, Kule’yi tırmanmaya karar vermiş ve bunu yapmak için Bam’i geride bırakmaya istekli. Rachel ışık bir perdesinde kaybolunca, Bam onu bulmak umuduyla onu takip eder ve tekrar karşılaşmak için Kule’yi tırmanmaya ant içer.

Ancak Kule, eski sırlarla dolu, korkunç canavarlarla ve kötü niyetli insanlarla dolu tehlikeli bir yerdir. Her kat, cesur meydan okuyucuları sınırlarına kadar zorlayacak sıkı sınamalarla karşı karşıya bırakan bir Yönetici tarafından korunur.

Birinci katın Yöneticisi Headon ile karşılaştığında, Bam Kule tarafından seçilmemiş ama kendi başına girebilen bir “Düzensiz” olduğunu öğrenir, bu Kule içinde son derece nadir bir olaydır. Ancak bu açığa çıkmasına rağmen, ilerleyeceği yol net bir şekilde belirlidir. Zenginlik, güç, şan veya Rachel ile tekrar bir araya gelme olsun, tüm arzular Kule’nin zirvesinde gerçekleşecektir.

Tower of God, 30 Haziran 2014’ten bu yana LINE Webtoon tarafından İngilizce dijital olarak yayınlanmıştır. 22 Kasım 2022’den itibaren ise Wattpad Webtoon Studios tarafından Webtoon Unscrolled etiketi altında basılı olarak yayınlanmaktadır.

Tür(ler)
Etiket(ler)