Fairy Tail: 100 Years Quest

5
Puanınız
Fairy Tail: 100 Years Quest 5 (1)
12.2K
Comments
1 Takip Ediyor

100 Yıllık Görev: o kadar zorlu ve tehlikeli bir görev ki, bir asırdan fazla bir süredir tamamlanamadı. Sayısız büyücü bu zorlu görevi üstlenmeye çalışmış olsa da, sonuçları ya ezici bir yenilgi ya da daha kötüsüyle sonuçlanmıştır. Yine de Natsu Dragneel ve arkadaşları -Lucy Heartfilia, Gray Fullbuster, Erza Scarlet ve Wendy Marvell ile birlikte Happy ve Charlés’in aşırılıkları- hırsla bu göreve atılırlar.

Fairy Tail loncasının Acnologia ve Zeref’in şeytani güçlerinin üstesinden gelmesinden bir yıl sonra, Natsu ve ekibi Guiltina’nın kuzey kıtasına doğru yola çıkar ve burada 100 Yıllık Görev’in işverenini arayıp neredeyse imkânsız olan görevlerini alırlar: Beş Ejderha Tanrısı’nı mühürlemek – tek başlarına bırakıldıklarında küresel bir yıkıma neden olabilecek kadar büyük güce sahip bir grup insan. Bu arada, Touka adında ruhlu yeni bir üye Fairy Tail’e katılır. Canlı enerjisi ve tutkulu doğası onu lonca için mükemmel kılsa da, göründüğünden daha fazlası var gibi görünüyor.

Aşılmaz gibi görünen görevlerini başarmaya kararlı olan Natsu ve arkadaşları, Ejderha Tanrıları’nı bulmak için haince arayışlarına başlarlar. Ancak, Diabolos adında yeni bir karanlık lonca ile karşılaşan ve Fairy Tail’in en yeni üyesinin gerçek yüzünü ortaya çıkaran Natsu ve ekibi, karşılaştıkları tek zorluğun 100 Yıllık Görev olmadığını görecektir.

Fairy Tail: 100 Years Quest, 20 Ağustos 2019’dan beri Kodansha USA tarafından İngilizce olarak yayınlanmaktadır. Seri ayrıca K Manga aracılığıyla simulpub olarak da yayınlanmıştır.

Tür(ler)
Etiket(ler)