The Promised Neverland

1
Puanınız
The Promised Neverland 1 (1)
5K
Comments
1 Takip Ediyor

Grace Field House’da hayat yetimler için daha iyi olamazdı! Ebeveynleri olmamasına rağmen, diğer çocuklar ve onlara bakan nazik bir “Anne” ile birlikte büyük, mutlu bir aile oluşturuyorlar. Hiçbir çocuk göz ardı edilmiyor, özellikle de hepsi 12 yaşına kadar evlat edinildiği için. Günlük yaşamları sıkı testlerden geçiyor, ancak sonrasında dışarıda oynamalarına izin veriliyor.

Uymaları gereken tek bir kural var: yetimhaneden ayrılmamak. Ancak bir gün, en yüksek puan alan iki yetim, Emma ve Norman, kapıyı geçmeye cesaret eder ve tüm varoluşlarının ardındaki üzücü sırrı ortaya çıkarır. Kıvrak zekâlarını kullanan çocuklar, önceden belirlenmiş kaderlerini bir şekilde değiştirmek için birlikte çalışmak zorundadır.

JUMP START girişiminin bir parçası olarak, Yakusoku no Neverland’in ilk üç bölümü VIZ Media’nın dijital Weekly Shonen Jump’ında Japonca yayınla aynı gün The Promised Neverland adıyla İngilizce olarak yayınlandı. Ardından seri VIZ Media’nın Weekly Shonen Jump serisine eklendi ve MANGA Plus aracılığıyla simulpub olarak yayınlandı. Ciltler VIZ Media tarafından 5 Aralık 2017’den 3 Ağustos 2021’e kadar yayımlandı. Seri ayrıca Waneko tarafından Lehçe, Norma Editorial tarafından İspanyolca ve Devir tarafından Portekizce olarak lisanslanmıştır.

Tür(ler)
Etiket(ler)