Sweet Home

4.9
Puanınız
Sweet Home 4.9 (7)
151.5K
Comments
4 Takip Ediyor

Cha Hyun, odasına kapanmış video oyunları oynayan geri çekilen bir lise öğrencisidir. Ancak talihsiz bir araba kazasında tüm ailesini kaybedince, evini ve kaygısız yaşam tarzını geride bırakmak zorunda kalır ve tamamen kendi başına yeni bir daireye taşınmak zorunda kalır. Bununla birlikte, başını ağrıtan komşuları ve parasızlığı kısa süre sonra etrafındaki insanlar aniden korkunç canavarlara dönüşmeye başladığında onun için en küçük sorunlar olur ve dünyayı apokaliptik bir kaosa sürükler.

Durum, Hyun’ın kendisinin bile yavaş yavaş bir canavara dönüştüğünü fark ettiği bir noktada daha da kötüleşirken, kafasındaki gizemli bir ses giderek daha yüksek bir hale gelir. Zamanı tükenirken, Hyun, salgının nedenini bulmak ve bu umutsuz yeni dünyada hayatta kalmak için diğer kiracılarıyla birlikte çalışmak zorundadır, tüm bunların yanı sıra insanlığını koruma mücadelesi verirken.

Sweet Home, İngilizce olarak LINE Webtoon tarafından 14 Ocak 2018’den 30 Ağustos 2020’ye kadar dijital olarak yayımlandı.

Tür(ler)
Etiket(ler)