Noblesse

0
Puanınız
Noblesse 0 (0)
26.1K
Comments
1 Takip Ediyor

Güney Kore’de terk edilmiş bir binanın içinde, Cadis Etrama Di Raizel “Rai” adında hayal edilmesi güç, şerefli ve soylu bir adam olan beyaz bir tabut bulunur. Bu bilinmeyen zamanda uyanan Rai, güvendiği birini aramalıdır – sadık arkadaşı Frankenstein. İlk olarak, Rai eski moda kıyafetlerini yakınlardaki Ye Ran Lisesi’nin kusursuz ceketine dönüştürerek insan toplumuna karışmaya çalışır. Ortaya çıktığı gibi, okulun müdürü onun hizmetkarı Frankenstein’dır.

820 yıl boyunca uyuduktan sonra, Rai, Frankenstein’ın yardımına ihtiyaç duyar ve onun modern toplumu anlamasına ve normal bir hayat yaşamasına yardımcı olmak için onu yeni bir öğrenci olarak kaydeder. Ancak Frankenstein’ın planları, sadece modern toplumdan kaynaklanan sorunlar değil, aynı zamanda onun ve efendisinin sorunlu geçmişlerinden kaynaklanan çözülememiş çatışmalar yüzünden hızla ters gitmeye başlar. Başka bir seçeneği kalmayan Rai, sevdiklerini korumak için gizemli gücünü kullanmak zorunda kalır.

Noblesse, 30 Haziran 2014’ten itibaren LINE Webtoon tarafından İngilizce olarak dijital olarak yayımlanmaktadır. Japonya’da ise 28 Ağustos 2015’ten itibaren Futabasha tarafından yayımlanmaktadır.

Tür(ler)
Etiket(ler)