18+

Boy’s Abyss

5
Puanınız
Boy’s Abyss 5 (1)
18.6K
Comments
3 Takip Ediyor

Reiji Kurose taşrada doğmuştur ve hayatını kasabasını asla terk edemeyeceğine inanarak geçirmiştir. Annesini, içine kapanık erkek kardeşi ve bunamış büyükannesiyle yalnız bırakamaz ve Reiji’yi her an emrinde tutan Gen Minegishi’nin pençesinden kaçamaz. Buna karşılık, çocukluk arkadaşı Sakuko Akiyama, kasvetli kasabalarının hiçliğini görüp Tokyo’nun kaotik ihtişamını hayal eder.

Reiji, monoton hayatından uzaklaşmanın bir yolu olarak, bir idol grubu olan “Acrylic” ve onun en güzel üyesi Nagi Aoe’nin performanslarını izleyerek teselli bulur. Ancak ünlü idolle yaşadığı kasvetli kasabadaki bir marketin arkasında karşılaştığında, çok geçmeden geçmiş zamanların bir yansıması gibi görünen bir dizi skandal olaya karışacağını tahmin edemez. Masumiyeti elinden alınan Reiji, içine çekildiği günah uçurumunda debelenirken bir yandan da karmaşık bir yalan, saplantı ve ihanet ağı onu parçalamakla tehdit etmektedir.

Shounen no Abyss, 25 Nisan 2023’ten beri VIZ Media tarafından VIZ Signature markası altında Boy’s Abyss adıyla İngilizce olarak yayınlanmaktadır.

Tür(ler)
Etiket(ler)